0603CS-3N9EJTS
Extended
Manufacturer
Delta Elec
MFR.Part #
0603CS-3N9EJTS
JLCPCB Part #
C6377321
Package
0603
Description
3.9nH 700mA 80mΩ ±5% 0603 Power Inductors ROHS