C0603C-3N60G1T4
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
C0603C-3N60G1T4
JLCPCB Part #
C6522108
Package
0603
Description
1A 3.6nH 70mΩ ±2% 0603 Power Inductors ROHS