DW12M2T-S
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
DW12M2T-S
JLCPCB Part #
C5353624
Package
SOT-23
Description
-55℃~+125℃ 12A@8/20us 12V 15V 2 300W@8/20us 30V 500nA 60pF IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 Unidirectional SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS