PESD2IVN48T-DW
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
PESD2IVN48T-DW
JLCPCB Part #
C52287430
Package
SOT-23
Description
-55℃~+125℃ 10pF 2 200nA 48V 550W@8/20us 57.4V 7A@8/20us 90V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS