BZT52C39
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
BZT52C39
JLCPCB Part #
C7544558
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100nA@27.3V 130Ω 350Ω 37.05V~40.95V 39V 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS