DBT40H-9.5-7P-BK-P
MFR.Part #
DBT40H-9.5-7P-BK-P
JLCPCB Part #
C18198317
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
12~22 20A 300V 9.5mm Black Plugin,P=9.5mm Barrier Terminal Blocks ROHS