DB2ERM-7.62-10P-GN
MFR.Part #
DB2ERM-7.62-10P-GN
JLCPCB Part #
C5445238
Package
Push-Pull,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 15A 1x10P 630V 7.62mm Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Pin Screw Push-Pull,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS