DB125-3.81-4P-GN-S
MFR.Part #
DB125-3.81-4P-GN-S
JLCPCB Part #
C395880
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1 10A 16~26 1x4P 3.81mm 300V 4 4P Green M2 Through Hole 插件,P=3.81mm Screw Terminal Blocks ROHS