DB2ERC-2.54-17P-GN
MFR.Part #
DB2ERC-2.54-17P-GN
JLCPCB Part #
C2997530
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 17 17P 1x17P 2.54mm 320V 5A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=2.54mm Pluggable System Terminal Block ROHS