DBT10-8.5-6P-GN
MFR.Part #
DBT10-8.5-6P-GN
JLCPCB Part #
C395936
Package
P=8.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 14~22 1x6P 2-Side 2.5 24A 450V 6 8.5mm Green Side Mount Straight P=8.5mm Barrier Terminal Blocks ROHS