DB2ERM-7.62-3P-GN-S
MFR.Part #
DB2ERM-7.62-3P-GN-S
JLCPCB Part #
C5121957
Package
Push-Pull,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x3P 3 3P 630V 7.62mm Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw 弯插,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS