DB2EVH-2.5-2*10P-GN
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB2EVH-2.5-2*10P-GN
JLCPCB Part #
C3020829
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10 2 2.5A 2.5mm 20P 2x10P 320V Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin,P=2.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS