DB2EK-3.81-9P-GY
MFR.Part #
DB2EK-3.81-9P-GY
JLCPCB Part #
C430340
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1 16~28 1x9P 3.81mm 300V 8A 9 9P Male Plug Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS