DB910R-6.35-10P-GN-S
MFR.Part #
DB910R-6.35-10P-GN-S
JLCPCB Part #
C911182
Package
Push-Pull,P=6.35mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5~4 10 10P 10~26 1x10P 300V 30A 6.35mm Green Right Angle 弯插,P=6.35mm Screw Terminal Blocks ROHS