DB2EVHB-3.81-2*4P-BK
MFR.Part #
DB2EVHB-3.81-2*4P-BK
JLCPCB Part #
C45359326
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2x4P 3.81mm 300V 4 8A 8P Black Board Side/Socket - Closed Through Hole Plugin,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS