DB2ERM-5.08-13P-GN
MFR.Part #
DB2ERM-5.08-13P-GN
JLCPCB Part #
C430532
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 13 13P 15A 1x13P 5.08mm 630V Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw 弯插,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS