DB125B-3.81-2*2P-GN-S
MFR.Part #
DB125B-3.81-2*2P-GN-S
JLCPCB Part #
C5557981
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 13.5A 16~28 2 2 2x2P 3.81mm 400V 4P Green M2 Through Hole Plugin,P=3.81mm Screw Terminal Blocks ROHS