DB2EKA-3.81-23P-GN
MFR.Part #
DB2EKA-3.81-23P-GN
JLCPCB Part #
C430389
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~28 1x23P 23 23P 3.81mm 320V 8A Green Horizontal Termination Male Plug Screw Connection (M2) Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS