DB2EVHBG-3.5-2*4P-BK
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB2EVHBG-3.5-2*4P-BK
JLCPCB Part #
C42378627
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2x4P 3.5mm 300V 4 8A 8P Black Board Side/Socket - Closed Hinged (Snap On) Through Hole Plugin,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS