DB2EK-5.08-4P-BK-S
MFR.Part #
DB2EK-5.08-4P-BK-S
JLCPCB Part #
C430442
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~28 15A 1x4P 2.5 4 4P 5.08mm 630V Black Male Plug Screw Screw Terminal (M3) Top Entry P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS