DB2EKD-2.5-16P-GN
MFR.Part #
DB2EKD-2.5-16P-GN
JLCPCB Part #
C5240661
Package
P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5 1 16 16P 1x16P 2.5mm 20~26 320V 5A Green Male Plug Spring Connection Top Entry P=2.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS