DB2EVHBG-3.5-2*2P-BK
MFR.Part #
DB2EVHBG-3.5-2*2P-BK
JLCPCB Part #
C42378625
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2 2x2P 3.5mm 300V 4P 8A Black Board Side/Socket - Closed Hinged (Snap On) Through Hole Plugin,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS