DB2EVC-3.81-4P-GN
MFR.Part #
DB2EVC-3.81-4P-GN
JLCPCB Part #
C395697
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x4P 3.81mm 300V 4 4P 8A Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS