DB3ERC-7.62-9P-GN
MFR.Part #
DB3ERC-7.62-9P-GN
JLCPCB Part #
C7422735
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1kV 1x9P 32A 7.62mm 9 9P Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Plugin,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS