DB2ERHBM-3.81-2*10P-BK
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB2ERHBM-3.81-2*10P-BK
JLCPCB Part #
C46552864
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 10 10A 2 20P 2x10P 3.81mm 300V Black Board Side/Socket - Closed Right-Angle Screw 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS