DB2EKDM-3.5-3P-GN
MFR.Part #
DB2EKDM-3.5-3P-GN
JLCPCB Part #
C52117821
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x3P 3 3.5mm 320V 3P 8A Male Plug P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS