DB2ERG-3.81-4P-GN
MFR.Part #
DB2ERG-3.81-4P-GN
JLCPCB Part #
C49056157
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x4P 3.81mm 300V 4 4P 8A Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Right-Angle Push-Pull,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS