DB2ERC-3.5-15P-GN
MFR.Part #
DB2ERC-3.5-15P-GN
JLCPCB Part #
C5182981
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15 15P 1x15P 3.5mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 插件,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS