DB2EV-7.62-12P-GN
MFR.Part #
DB2EV-7.62-12P-GN
JLCPCB Part #
C6800583
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12 12P 15A 1x12P 630V 7.62mm Board Side/Socket - Open Green Through Hole Plugin,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS