DB2ERC-5.08-17P-GN
MFR.Part #
DB2ERC-5.08-17P-GN
JLCPCB Part #
C430505
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 17 17P 1x17P 5.08mm 630V Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS