DBT40S-7.62-4P-BK-P
MFR.Part #
DBT40S-7.62-4P-BK-P
JLCPCB Part #
C7436887
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 1x4P 2-Side 20A 300V 4 4P 7.62mm Black M3 Mid Terminal Straight P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS