DB1EKM-5.08-6P-GN-S
MFR.Part #
DB1EKM-5.08-6P-GN-S
JLCPCB Part #
C4555943
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~28 1x6P 5.08mm 6 630V 6P 8A Green Male Plug Screw Screw Connection (M2) Top Entry P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS