DB2EKR-3.81-4P-GN-S
MFR.Part #
DB2EKR-3.81-4P-GN-S
JLCPCB Part #
C2909073
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~28 1x4P 3.81mm 320V 4 4P 8A Female Plug Green Screw Screw Connection (M2) Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS