DBT50-6.35-4P-BK-P
MFR.Part #
DBT50-6.35-4P-BK-P
JLCPCB Part #
C5179480
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 16~22 1x4P 3-Side 300V 4 4P 6.35mm Black M3 Side Mount Straight 插件,P=6.35mm Barrier Terminal Blocks ROHS