DB136H-10.16-3P-GN-P
MFR.Part #
DB136H-10.16-3P-GN-P
JLCPCB Part #
C5454444
Package
Plugin,P=10.16mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10.16mm 1kV 1x3P 2.5~16 3 3P 57A 6~20 Green M4 Through Hole Plugin,P=10.16mm Screw Terminal Blocks ROHS