DB251S-3.5-6P-GY
MFR.Part #
DB251S-3.5-6P-GY
JLCPCB Part #
C48936257
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~0.75 1 18~24 1x6P 3.5mm 320V 6 6P 8A Gray Through Hole Plugin,P=3.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS