DB2ERH-3.81-2*5P-GN
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB2ERH-3.81-2*5P-GN
JLCPCB Part #
C881690
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 10P 2 2x5P 3.81mm 300V 5 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS