CXP0420-4R7M-AG(4.7uh)
MFR.Part #
CXP0420-4R7M-AG(4.7uh)
JLCPCB Part #
C7187307
Package
SMD,4.4x4.2mm
Description
105mΩ 3.5A 4.7uH Molded Inductor ±20% SMD,4.4x4.2mm Power Inductors ROHS