PNLS252012-4R7M 4.7UH
MFR.Part #
PNLS252012-4R7M 4.7UH
JLCPCB Part #
C2849432
Description
1.35A 1.35A 228mΩ 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS