PNLS3010-100M 10UH
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
PNLS3010-100M 10UH
JLCPCB Part #
C2997555
Package
1212
Description
10uH 520mΩ 550mA 550mA Magnetic Shielded Inductor ±20% 1212 Power Inductors ROHS