PNLS3015-220M 22UH
MFR.Part #
PNLS3015-220M 22UH
JLCPCB Part #
C2849451
Package
SMD,3x3mm
Description
22uH 460mΩ 520mA 520mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS