PNLS3015-470M 47UH
MFR.Part #
PNLS3015-470M 47UH
JLCPCB Part #
C2849453
Package
1212
Description
1.25Ω 320mA 320mA 47uH Magnetic Shielded Inductor ±20% 1212 Power Inductors ROHS