CD73-1R5M 1.5UH
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
CD73-1R5M 1.5UH
JLCPCB Part #
C2827873
Package
SMD
Description
1.5uH 20mΩ 6A Unshielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS