PNLS3012-150M 15UH
MFR.Part #
PNLS3012-150M 15UH
JLCPCB Part #
C2997572
Package
1212
Description
15uH 450mA 450mA 492mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% 1212 Power Inductors ROHS