JBLE2471M016C120RLM 470UF 16V
MFR.Part #
JBLE2471M016C120RLM 470UF 16V
JLCPCB Part #
C19270649
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
12mm 16V 18mΩ@100kHz 2000hrs@105℃ 3.7A@100kHz 470uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS