PNLS3010-1R5M 1.5UH
MFR.Part #
PNLS3010-1R5M 1.5UH
JLCPCB Part #
C2997550
Package
1212
Description
1.27A 1.27A 1.5uH 104mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% 1212 Power Inductors ROHS