CD75-471M 470UH
MFR.Part #
CD75-471M 470UH
JLCPCB Part #
C2826704
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.96Ω 340mA 470uH Unshielded Inductor ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS