PNLS6028-101M 100UH
MFR.Part #
PNLS6028-101M 100UH
JLCPCB Part #
C2849530
Package
SMD,6x6mm
Description
100uH 750mA 750mA 750mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS