CD54-470M 47UH
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
CD54-470M 47UH
JLCPCB Part #
C2826666
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
370mΩ 47uH 720mA Unshielded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS