PNLS4030-150M 15UH
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
PNLS4030-150M 15UH
JLCPCB Part #
C2849473
Package
SMD,4x4mm
Description
1.7A 1.7A 15uH 200mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS